FAQFAQ  KėrkojKėrkoj  Lista e AnėtarėveLista e Anėtarėve   GrupimeGrupime   RegjistrohuRegjistrohu   ProfiliProfili   Mesazhe privateMesazhe private   LoginLogin

Data dhe ora ėshtė: 24.05.2018 16:15
forum.alba-portal.com Fillimi i Forumit
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forumi shqiptar   Tema   Postime   Postimi i fundit 
Politikė / Shtypi / Aktualitete tė tjera  
Asnjė Mesazh i ri Politikė dhe aktualitete
Pushteti & opozita. Debate e diskutime tė nxehta mbi arėnėn politike shqiptare, rajonale dhe botėrore.
   
23 26 MP3 MP3 MP3
11.08.2008 12:32
EssenceRecPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Lajme dhe aktualitete
Lajme dhe aktualitetet e ditės
   
17 17 The Basics of Real Estat...
07.08.2008 01:29
wallunitfixerPostimet e fundit
Ēėshtja kombėtare  
Asnjė Mesazh i ri Problematike shqiptare
Shqipėria etnike / Problemet shqiptare aktuale dhe historike
   
126 451 Thumb galleries gay blow...
16.06.2008 05:34
garryyendersPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Historia shqiptare
Historia e vėrtet shqiptare, diskutime
   
166 166 MP3 MP3 MP3
08.08.2008 16:13
EssenceRecPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Gjuha shqipe

   
93 292 San diego gay parade fir...
16.06.2008 10:28
garryyendersPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Personalitete shqiptare

   
107 389 Free gay galleries muscl...
16.06.2008 10:25
garryyendersPostimet e fundit
Art/ Kulturė/ Letėrsi  
Asnjė Mesazh i ri Kultura & traditat shqiptare
Kultura dhe tradita shqiptare ndėr shekuj. Historia, moda, kuzhina etj.
   
4 4 free porn films anal
26.05.2008 20:15
gligourposumsPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Letėrsia shqiptare dhe ndėrkombėtare
Bota shumė dimensionale e librit. Kryeveprat letrare, autorėt, kritika etj.
   
0 0 Nuk ka mesazhe
Asnjė Mesazh i ri Muzika shqiptare
Tingujt shqiptare dhe ato tė huaj. Kėngėtarė, albume, dhe rrymat muzikore.
   
3 3 Tell me please...
05.06.2008 18:54
JoustinaJerardPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Humor & Barcoleta

   
47 185 Gay bookstores washingto...
16.06.2008 09:44
garryyendersPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Poezi

   
112 420 Dylan sprouse cole sprou...
16.06.2008 10:21
garryyendersPostimet e fundit
Korzė/ Argėtim/ Zbavitje  
Asnjė Mesazh i ri Prezentoni veten nė forum

   
7 9 Pershendetje te gjitheve
17.03.2008 22:31
ultranacionalist18Postimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Fotoalbum

   
4 6 My introdution
26.01.2008 18:34
johnsonjuniorPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Urime dhe Pėrshėndetje

   
2 3 Gazi nga DA ah
08.03.2007 17:17
makiPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Anketa
Anketa te ndryshme
   
1 2 Nga paraqiteni ju?
29.12.2007 22:20
|X-mAn|Postimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Tė ndryshme

   
3 4
29.12.2007 22:18
|X-mAn|Postimet e fundit
Dashuria  
Asnjė Mesazh i ri Dashuria dhe ndjenja
Kategoria kushtuar ndjenjės hyjnore tė dashurisė. Pyetje-pėrgjigje, mardhėnie, kėshilla, romantizėm.
   
42 56 willie walker napa auto ...
10.06.2008 21:20
kayabyLouckPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Dashuria Vala900.eu
Ketu mund te diskutohet reth njoftimeve ne dashuria Vala900.eu
   
1557 2370
23.01.2008 13:30
FruilmaudireePostimet e fundit
Sociale shoqėrore  
Asnjė Mesazh i ri Feja dhe Besimi
Besimi fetar & influenca e tij
   
47 151 Teens forced to suck coc...
15.06.2008 00:25
finitifrancaPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Tema sociale shoqėrore
Diskutime mbi problematikėn, avantazhet e shoqėrisė shqiptare dhe zgjidhjet qė ofron vendi dhe perėndimi.
   
0 0 Nuk ka mesazhe
Asnjė Mesazh i ri Komunitetet

   
2 3 15 milionė shqiptarė jet...
29.12.2007 21:58
|X-mAn|Postimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Emigracion
Aktualitet mbi diasporen shqiptare nė mbarė botėn. Probleme, diskutime & gjurmė tė sė kaluarės.
   
0 0 Nuk ka mesazhe
Biznesi  
Asnjė Mesazh i ri Ekonomia dhe Leku
Ekonomia, biznesi shqiptar dhe ai i huaj
   
1 1 albamobil.com - AutoTreg...
05.02.2006 15:22
JamArberPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Forumi i AutoTregut www.albamobil.com
Diskutime rreth biznesit ne albamobil.com, pyetje, sqarime etj.
   
1 3 Ēka gjindet dhe ēka ofro...
06.10.2006 10:22
John Postimet e fundit
Sport  
Asnjė Mesazh i ri Sporti dhe sportdashėsit
Hapėsira e sportdashėsit shqiptar. Kampionatet, kupat, talentet e reja dhe rrezultatet e fundit.
   
2 3
07.01.2008 21:05
goniPostimet e fundit
Kompjuter/ Informatikė/ Internet  
Asnjė Mesazh i ri Kompjuterė/Internet dhe Informatikė
Gjuhė programuese dhe probleme tė ndryshme
   
8 11 johnny walker green
11.06.2008 02:53
kayabyLouckPostimet e fundit
Shkencė  
Asnjė Mesazh i ri Studentėt shqiptar

   
2 3 Christian Flury Votze le...
09.05.2008 11:20
Christian Flury ArschfickPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Filozofi-Psikologjo-Sociologji-Ekonomi, Matematikė etj.
Probleme, sqarime, pyetje, teori, studime...
   
11 12 Trusted pharmacy
29.05.2008 11:32
nakosrybPostimet e fundit
Tema tė tjera  
Asnjė Mesazh i ri Tema tė ndryshme

   
7 10 Pėrshendetje
23.01.2008 14:03
gamservPostimet e fundit
Asnjė Mesazh i ri Ankesa
Ankesa ose pengesa
   
0 0 Nuk ka mesazhe
Koha ėshtė nė GMT
Kush ėshtė online?
Kush ėshtė online? Janė postuar gjithsej 4600 artikuj.
Ne kemi 84666 anėtarė tė regjistruar.
Anėtari mė i ri ėshtė Katherin.
Momentalisht janė 4 pėrdorues online: ska anėtarė, ska tė fshehur dhe 4 vizitues.   [ Administrator ]   [ Moderator ]
Numri maksimal i pėrdoruesve nė linjė ishte 98 mė 15.04.2011 10:27.
Anėtarėve tė regjistruar aktualisht nė linje: Keine
Kėto tė dhėna tregojnė se kush gjindej nė kėto 5 minutat e fundit online.
Login
Username:    Password:      Identifikohu automatiksht gjate ēdo vizite    

Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja    Asnjė Mesazh i ri Asnjė Mesazh i ri    Forum i mbyllur Forum i mbyllur


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
SEO phpBB Powered by Suchmaschinen WikiAutomarkt und Inserat für Gebrauchtwagen
Lajme, Forum Shqiptar, Regjistri / Linkat i web-faqeve shqiptare
autotregu shqiptar pėr oferta, njoftime dhe shitblerje
Autos von Privat
Backlink mieten
Inserate jeder Art
Webseite Bekannt machen
Bannerwerbung im Internet
Verzeichnis für Webseiten